program mój prąd fotowoltaika

Program „Mój prąd”

„Mój prąd”. Brzmi szokująco?

Dzięki nam będziesz mógł się cieszyć swoją elektrownią. To możliwe! Instalacja fotowoltaiczna już jest w zasięgu Twojej ręki. Oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy.

Program „Mój Prąd” daje Ci maksimum korzyści finansowych. Pomyśl:

– zyskujesz nawet 5 000 zł zwrotu kosztów całej inwestycji
– odliczasz 18% kwoty inwestycji w zwrocie podatku dochodowego, dzięki uldze termomodernizacyjnej
– dbasz o swój budżet domowy. Fantastycznie, prawda?

Program „Mój Prąd” jest niesamowity! Dzięki niemu zwiększa się liczba osób korzystająca z dobroci fotowoltaiki. Bądź przyszłością i pomóż nam zrobić kolejny krok w mądrych i nowoczesnych rozwiązaniach.
Instalacja fotowoltaiczna zwraca się już po kilku latach. Dzięki Programowi „Mój Prąd” przyśpieszasz ten proces. Dla Ciebie ważny jest każdy miesiąc. Podejmij decyzję i zadzwoń do nas. Masz pytanie? Czekamy na Twój telefon.

Program Agroenergia

Jesteś rolnikiem i przez większość czasu jesteś zajęty obowiązkami przy prowadzeniu Twojego gospodarstwa. Szanujemy Twoją pracę, bo dzięki niej budujemy ekologiczną i silną Polskę. Rolnictwo, to bardzo ważny segment gospodarki całego kraju. Wyobraź sobie, że Twój dostawca prądu ma awarię i zarządza przerwę w dostawie. Musisz wstrzymać produkcję, a Twoje zyski zamieniają się w straty. To duży problem na terenach wiejskich. Chcemy Ci pomóc i zadbać o Twoje bezpieczeństwo energetyczne.

Program „Agroenergia” jest dla Ciebie. Dzięki niemu:

– dostaniesz 20% zwrotu kosztów kwalifikowanych
– zmniejszysz emisję C02 o 170 000 Mg/rok
– zwiększysz zdolność wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych o 220MW

Nadszedł czas na nowe rozwiązania. Jesteśmy dla Ciebie wsparciem i czekamy na Twój telefon. Nie czekaj. Każdy dzień, to zysk. Fotowoltaika się opłaca. Zadzwoń do nas!

program agroenergia dla rolników

program czyste powietrze dotacje

Program Czyste powietrze

Pokazanie Tobie możliwości jest dla nas priorytetem. Jest „Czyste powietrze”, pamiętasz, kiedy ostatni raz to powiedziałeś? Dzięki nam to możliwe. Razem możemy więcej. Fotowoltaika w Polsce to nasza przyszłość.

Dzięki programowi „Czyste Powietrze” zyskasz:
– 100% zwrot kosztów instalacji fotowoltaicznej w formie pożyczki
– oprocentowanie nie wyższe niż 2% rocznie
– okres kredytowania do 15 lat

Naszym wspólnym interesem jest dbanie o zmiany ekologiczne w Polsce. Instalacja fotowoltaiczna w domu jednorodzinnym, to kolejny krok, żeby walczyć ze smogiem. Może przekona Cię ulga termomodernizacyjna? Zalet programu „Czyste powietrze” jest wiele. Porozmawiajmy!

Program Prosument 2

Dbanie o środowisko jest dla nas bardzo ważne. Obniżanie emisji dwutlenku węgla i efektu cieplarnianego jest naszym wspólnym celem.

– 100% dofinansowanie w formie pożyczki lub kredytu (oprocentowanie 1%)
– dotacja od 15–30%
– dogodny okres kredytowania do 15 lat

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przedstawia Program „Prosument 2”. Dzięki niemu możesz otrzymać dofinansowanie na zakup instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika w domkach jednorodzinych lub wielorodzinnych, to coraz częstszy widok! Razem możemy więcej. Zadzwoń do nas!

Program Prosument 2 dotacje

Szybki kontaktfotowoltaika@vestram.pl

Godziny pracy
Pon - Sob 7.00 - 18.00
Niedziela zamknięte
Lokalizacje
Gdańsk Sopot Gdynia
699 713 545
Napisz
fotowoltaika@vestram.pl

 Montaż instalacji fotowoltaicznych Trójmiasto Gdańsk Sopot Gdynia Banino Białogóra Rumia Reda Pogórze Łeba Pruszcz Gdański Łeba Kartuzy Bojano Kosakowo Choczewo Suchy Dwór Sobieszewo Somonino Chwaszczyno Gniewino Straszyn Puck Władysławowo Luzino Nowy Dwór Gdański Kolbudy Krokowa Cedry Wielkie Wocławy Bolszewo Wejherowo Połczyno Hel Domatowo Mrzezino Chłapowo Jagatowo Wiślinka Żukowo Zdrada Dobrzewino Karczemki Ostrowo Otomin Kłanino Pępowo Kowale Mieroszyno Borkowo Żarnowiec Jankowo Gdańskie Rotmanka Nadole Juszkowo Lubkowo Roszkowo Tuchom Egiertowo Kielno Zwartowo Szemud Kamień Jurata Sasino Jastarnia Kuznica Tupadły Jastrzębia Góra Gniewino Malbork Kwidzyn Sztum Otałżyno Warzenko Kmiecin Miszewo Przodkowo Rębiechowo Barniewice Nowy Świat Kartuzy Dzierżążno Ostrzyce Borcz Babi Dół Stężyca Szymbark Garcz Łapalice Zawory Kościerzyna Mojusz Miechucino Przyjaźń Gościcino Lębork Gniewowo Bieszkowice Zbychowo Ulkowy Skowarcz Grabiny Zameczek Stegna Wieżyca Borcz Kęblowo Mechelinki Rewa Karwieńskie Błoto